SNEAKS UP MAĞAZASI RAPÇİ LİL ZEY’İN KEYİFLİ PERFORMANSI İLE AÇILDI

featured

Türkiye’deki 30. Mağazasını İstinyePark İzmir’de açan Sneaks Up, Sneaks Up Campus ismini verdiği deneyim odaklı yeni mağazasını DJ ve hip hop/trap sanatçısı Lil Zey’in renkli performansıyla açtı.  Sevenleriyle İzmir’de buluşan sanatçı iki saatlik performansıyla herkesi kendisine hayran bıraktı. 

Türkiye ve dünyanın önde gelen spor ve sokak modası markalarını bünyesinde barındıran Sneaks Up, yaklaşık 2000 m² iki katlı mağazası ve 366 m² deneyim alanıyla İstinyePark İzmir’de Sneaks Up Campus adını verdiği flagship mağazasını DJ ve hip hop/trap sanatçısı Lil Zey’in katılımıyla açtı. Sevenleriyle İzmir’de buluşan Lil Zey’in yanı sıra Snksplive özelinde Big Poppa, Yağız Kahraman, NoFrost ve Kamufle açılışa özel performanslar sergiledi. Sneaks Up’ın İstinyePark İzmir mağaza açılış davetine Khontkar ve Anıl Piyancı gibi müzik dünyasının sevilen isimleri de katıldı.

Dünyaca ünlü markaların özel koleksiyonları ve Türkiye’nin en sevilen sokak modası markalarından oluşan zengin seçenekleri sunan Sneaks Up, mağaza içi aktiviteleri ve deneyim odaklı yeni nesil mağazacılık konseptiyle perakende sektörüne yeni bir bakış açısı getiriyor. Mağaza içerisinde konumlandırılmış basketbol sahası, skate parkuru, e-game alanı, kişiselleştirme atölyesi ve nail bar alanı ile Sneaks Up İstinyePark İzmir mağazasında alışveriş deneyimini farklılaştırıyor.

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!