Ünlü Şarkıcı Cinsel Suçlamalarla Mahkemede

featured

Ünlü Şarkıcının Cinsel Suçlama Davası Başladı

36 yaşındaki ünlü şarkıcının, 2013 ile 2023 yılları arasında beş kadına yönelik cinsel suç ve üçüne tecavüz etmekle suçlandığı dava, Londra’daki Wood Green Kraliyet Mahkemesi’nde başladı.

İddialar ve Suçlamalar

Ünlü isim, röntgencilik, korkutma ve kontrolcü davranışlarla da suçlanıyor. Mahkeme belgelerine göre, şarkıcının bir kadınla, bir mankenle veya oyuncak bebekle cinsel ilişkiye girme fikrinden hoşlandığı ortaya çıktı.

İddialara göre, şarkıcı ilk kadına 2013 yılında Londra’da tecavüz ederken kendisini filme aldı. Başka bir saldırının ise 2018 yılında Fransa’nın Cannes kentinde gerçekleştiği iddia ediliyor.

Geçmişi ve İddialara Yanıtı

Ünlü isim, West End Tiyatrosu’ndaki kariyerinin ardından 2018 yılında bir müzik grubuna katıldı ancak 11 ay sonra kovuldu. 2021 yılında polis tarafından tutuklanan şarkıcı, tecavüz suçlamalarını reddederek yaşananların rızaya dayalı olduğunu iddia etti.

Ünlü isim üç tecavüz, üç cinsel saldırı, bir röntgencilik, bir korkutma ve bir kontrolcü davranış suçlamasını reddediyor ve hakkındaki duruşma devam ediyor.

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!