Sigortaladim.com’dan Trafik Sigortası’na Migros, Carrefour, Opet’ten 500 TL’ye Varan Hediye Çeki

featured

Sigortaladim.com’dan Trafik Sigortası’na Migros, Carrefour, Opet’ten 500 TL’ye Varan Hediye Çeki ve yılda 2 defa ücretsiz çekici hizmeti fırsatı

 

sigortaladim.com olarak tüketicilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak hem iş yapış şekillerimizi geliştirmek hem de yol haritamızı ve müşterilerimize sunacağımız faydaları belirlemek amacıyla düzenli araştırmalar yapıyoruz. Bu araştırmalarda satın alma kararını etkileyen en önemli faktörlerin markaya duyulan güven, kolaylık, güvenli ödeme, satış sonrası hizmetler ve platformların sundukları ek avantajlar olduğu sonucuna ulaştık. Bu sonuçlardan elde ettiğimiz çıktılarla da kullanıcılarımız için web sitemizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyor ve aynı zamanda pek çok farklı dijital içerik sağlayıcısından ücretsiz veya indirim fırsatları sunuyoruz.

 

Bu kapsamda trafik sigortası poliçesinde Migros, Carrefour, Opet gibi sektörün güçlü markalarıyla yaptığımız iş birlikleriyle market, akaryakıt, perakende, eğlence vb kategorilerinde dijital hediye kodlarını müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

 

Birçok sigorta çeşidi olması rağmen sigorta denilince akla ilk olarak trafik ve kasko sigortaları geliyor. Bu sigorta türleri için özel kampanyalarınız var mı?

 

Sigortaladim.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren “Tüm Türkiye’de araç sahiplerini bilinçli bir sürücü olma yolunda desteklemek ve çevreye zarar vermeyen, daha yeşil bir trafik oluşturmak amacıyla bu yıl egzoz gazı emisyon ölçümü kampanyamızı hayata geçirdik. Zorunlu trafik sigortasını sigortaladim.com’dan satın alan tüketicilerimiz, ücretsiz Egzoz Emisyon Ölçümü hakkı kazanıyor. Trafik sigortası poliçesi alımı yapılan aracın plakasına tanımlanan haktan yararlanmak için TÜVTÜRK muayene istasyonunda, poliçede yer alan plaka bilgisini vermek yeterli oluyor. Ayrıca bir yıl içerisinde dilediği zaman müşterilerimiz bu hizmetten yararlanabiliyor.” dedi.

 

Buna ek olarak; trafik sigortasını sigortaladim.com’dan satın alan kullanıcılarımıza ücretsiz Yol Yardım Paketi hediye ediyoruz. Kampanya kapsamında trafik sigortasını sigortaladim.com’dan alan kullanıcılar, kaza ve arıza durumunda çekici hizmetinden yılda 2 kez ücretsiz yararlanabiliyor. Araç kapılarının arızalanması, anahtarların kaybedilmesi, çalınması veya araçta unutulması nedeniyle araca girilemediği durumlarda olay yerine anahtarcı gönderiliyor. Kapının açılmaması durumunda ise yılda 1 kez aracın en yakın servise çekilmesi sağlanıyor. Aynı zamanda yılda 1 kez olmak üzere benzini biten araçları en yakın benzin istasyonuna götürmek üzere de çekici hizmeti veriyoruz. Lastik arızası durumunda ise araçta mevcut olan yedek lastikle değiştirmek için olay yerine bir servis görevlisi gönderiyor, lastiğin olay yerinde değiştirilememesi halinde aracının en yakın servise çekilmesini sağlıyoruz.

 

 

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!