Yılın En Başarılı Oyuncularından Mahir Can Kara Azmiyle Umut Vadediyor

Mahir Can Kara 19 yaşında oyunculuk kariyerinde attığı adımlarla başarıyı yakalayarak sanata ve oyunculuğa ne denli tutkun olduğunu gösteriyor.

featured

Yılın En Başarılı Oyuncularından Mahir Can Kara Azmiyle Umut Vadediyor

Mahir Can Kara 19 yaşında oyunculuk kariyerinde attığı adımlarla başarıyı yakalayarak sanata ve oyunculuğa ne denli tutkun olduğunu gösteriyor. Yılın en başarılı adaylarından biri olarak hayatında güzel bir anı bırakan Kara bunun sadece bir başlangıç olduğunu istediği ivmeyi yakalayabilmek için daha çok yolu olduğunu söylüyor.

Sinema tiyatro ve televizyon sektöründe kendini kanıtlamaya çalışan aldığı sanatsal eğitimlerle daha ileriye ve üstün başarılarla varmak isteyen ünlü oyuncu yeni projelere hazırlandığını önümüzdeki günlerde bir sürprizi açıklayacağının sinyalini veriyor.

Yeni Jön Olma Yolunda İlerliyor

Mahir Can Kara televizyonda ve tiyatro sahnesinde yeni ve başarılı bir yüz olarak karşımıza çıkıyor. Sahnedeki ışığı ve parıltısıyla ve etrafa neşe saçan samimiyeti ile izleyenlerin aklına yeni bir jön adayı olma yolunda nam kazandıran Kara en büyük hayalinin ülkenin en önemli oyuncularından biri olmak istediğini söylüyor.

Büyük oyuncu olmanın kolay kolay olmayacağını ekleyen Mahir Can Kara, sahne önünde ve arkasında meslek büyüklerinden direktifler ve öneriler alıyor. Bu yola çıkarken büyüklerinden çok destek aldığını söyleyen genç oyuncu attığı adımları meslek hayatını düşünerek attığını bastırmıştır.

Sahne içinde bir yıldız edasıyla parlayan Kara isminin sadece dram türü filmlerle değil komedi, romantik, aksiyon ve benzeri bir çok yapıtta anılmasını istiyor.

Mahir Can Kara Instagram profili: https://www.instagram.com/mahircankara1/

Mahir Can Kara Imdb profili: https://www.imdb.com/name/nm13032324/

 

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!