Victoria Beckham Defilesinde PETA Protestosu

featured

PETA, Victoria Beckham Defilesinde Hayvan Derileri Kullanımına Karşı Protesto Düzenledi

Hayvan Hakları Örgütü PETA, Victoria Beckham’ın Paris’teki defilesinde hayvan derilerinin kullanımına karşı bir protesto gerçekleştirdi.

PETA, Moda Endüstrisinde Hayvan Derilerine Karşı Bilinç Oluşturmayı Hedefliyor

PETA, genel olarak moda endüstrisinde hayvan derilerinin kullanımına karşı bilinç oluşturmayı amaçlıyor. Göstericiler, “Hayvanlar kumaş değildir” yazılı tişörtlerle ve “Viva vegan deri” yazan pankartlarla podyuma çıktılar.

PETA, Victoria Beckham’ı Etik ve Çevre Dostu Malzemeler Kullanmaya Çağırıyor

PETA’nın Avrupa Başkanı Mimi Bekhechi, “Hiçbir giysi veya aksesuar, hassas ve zeki bir hayvanın vahşice katledilmesine ve derisinin yüzülmesine değmez.” diyerek Victoria Beckham’ı etik ve çevre dostu malzemeler kullanmaya çağırdı.

PETA’nın Çarpıcı Protestoları Moda Dünyasında Yankı Buluyor

PETA’nın kampanyacıları, çarpıcı protestolarıyla tanınıyor ve düzenli olarak küresel moda etkinliklerinde gösteri yapıyor. Bu sefer New York, Londra ve Milano gibi şehirlerin yanı sıra Paris’teki defilede de protesto gerçekleşti.

Victoria Beckham Defilede Sakatlıkla Mücadele Etti

Victoria Beckham, defilenin finalinde sakatlanarak koltuk değnekleriyle sahneye çıktı. Sol ayağında siyah bir koruyucu çizme giyen Beckham, spor salonunda yaşadığı kaza sonucu sakatlandığını belirtti.

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!