Uygun Fiyatlı Ve Kaliteli Kitap Rafı Ritzz.net’de

featured

Ritzz.net olarak sizlere en iyi ürünleri sunmak için canla başla çalışıyoruz. Bazen insanlar kendine hobi edinmek için bu tarz ürünleri kendi yapmak istiyor biz de size kısaca hemen kitap rafı hakkında ne gerekli ve nasıl yapılır kısaca özetleyeceğiz.

 

Kitap rafı evlerde, yurtlarda ve daha pek çok yerde kullanılan dekoratif ve kullanışlı eşyalardır. Eğer evinizde kendiniz bir kitap rafı yapmak isterseniz bunun için bazı malzemelere sahip olmanız gerekir. Yapmak istediğiniz tarzda kitap rafı için kullanacağınız malzemeler de değişiklik gösterecektir. Ancak her işlem için elinizin altında bulunması gereken bazı malzemeler vardır. Bu malzemeler;

 

-Metre: Göz kararı işlem yapamazsınız bunun için ölçüm yapabilmek adına bir metreye ihtiyacınız olacaktır.

 

-Kağıt: Ölçmüş olduğunuz yerleri not etmek için ve bir tasarım yapmadan önce taslağını çizmek için bir kâğıda ihtiyacınız olabilir.

 

-Kurşun kalem: Ölçü aldığınız zaman not almak için kaleme ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca duvara monte etmeniz gereken ürünün yerini belirlemek için de kurşun kalem kullanmanız gerekir.

 

-Matkap: Matkap duvarda delik açmak için ya da rafları birleştirmek için kullanmanız gereken bir alettir.

 

-Su terazisi: Su terazisi sayesinde duvara monte edeceğiniz rafın yamuk olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Satın almak yerine telefonunuza uygulama indirerek de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bunların yanında çivi, dübel, çekiç ve tornavidaya da ihtiyaç duyabilirsiniz. Tüm malzemeleri nalburlardan ya da yapı marketlerinden alabilirsiniz.

Eğer evinizde kitap rafı yapmak size külfetli geliyorsa ritzz.net üzerinden kaliteli dekorasyon ürünlerine ait olan bu ürünü uygun fiyatla kitap rafı ‘na buradan ulaşarak sipariş edebilirsiniz.

 

Yapacağınız kitap rafı için;

 

Ellerinizi koruyun. Çekiçle çivi ve dübel çakarken elinize gelmemesine dikkat edin. Aynı şekilde matkapla uğraşırken de elinize gelmemesine dikkat edin. Kitap rafı monte edilmeden önce alınan ölçüler kontrol edilmelidir. Çünkü yanlış delik açılırsa çirkin bir görünüm ortaya çıkacaktır. Kitap rafı duvara monte edilirken emniyetli olup olmadığına dikkat edin. Sağlam bir şekilde duvara monte edin. Herhangi bir sarsıntıda düşmeyecek kadar sağlam olması gerekir. Ayrıca düşme ihtimaline karşın başınızın hizasından uzak bir yere monte etmeniz daha doğru olacaktır.

 

Bu kısa yazımızda da makrome ayna yapmak için gerekli malzemeleri söyleyeceğiz ama söylemeden önce kaliteli ürünlerimize bağlantı üzerinden ulaşabilir çeşitli makrome ayna türlerine bakabilirsiniz.

Şimdi hemen kısaca anlatalım;

 

Makrome ayna yapmak için gereken malzemeler;

 

– Vidasız ahşap kasnak. Kasnağı yapmak istediğiniz aynaya göre seçmeniz gerekir.

– 3 mm’lik makrome ipi gereklidir.

– Kahverengi ya da krem rengi ahşap boncuklar satın alabilirsiniz ya da farklı süsleme malzemeleri.

– Silikon tabancası almanız gerekir.

– Aynaya sahip olmalısınız.

 

Daha sonra internet üzerinden makrome ayna yapım aşamalarını takip ederek bir makrome ayna yapabilirsiniz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!