Survivor’un Başarılı Yarışmacısı Kardelenin Yarışmas Esnasında Dizi Döndü!

featured

Survivor 2023’ün dün akşamki bölümünde yarışmacı Kardelen, oyun sırasında talihsiz bir kaza geçirdi. TV8 ekranlarında yayınlanan programı ekran başında izleyen herkes, Kardelen’in “Dizim döndü” çığlıklarıyla irkilirken Kardelen’in panik haliyle dizine müdahalesi de saniye saniye ekranlara geldi. İşte detaylar…

BİR ANDA “DİZİM DÖNDÜ” DİYE BAĞIRMAYA BAŞLADI

Survivor yarışmacısı Kardelen, oyun sırasında havuzun üstündeki ağaca tırmanıp bayrakları toplamaya çalışıyordu. İşte o esnada Kardelen feci bir sakatlık geçirdi.

“Dizim döndü” diye bağırmaya başlayan Kardelen, dizine vurarak tekrar dizini eski haline getirdi ve hemen ardından havuza düştü.

“BEN YERİNE KOYDUM”

Kardelen, havuzdan çıkarıldığında ağlarken dizi için “Ben yerine koydum” dedi. Ekran başındakiler ise Kardelen’in sağlık durumunu merak ederken son durumuna ilişkin Murat Ceylan açıklama yaptı.

“ÇOK ZOR BİR ŞEYİ BAŞARDI”

Ceylan “Arkadaşlar maalesef üzücü istemediğimiz bir durumla karşı karşıyayız. İstemediğimiz talihsiz bir durum başına geldi Kardelen’in. Tam yarışırken dış kısımda Kardelen’in patellası döndü çıktı. Kendisi bunu yerine taktı çok zor bir şeyi başardı. Ama doktorumuz hemen müdahale etti. Şu an ambulansla hastaneye gitti. Görüntülemeye alınacak Kardelen’in sonucu bizimle paylaşılacak doktorumuz tarafından. Gelecek güzel haberi merak ediyoruz.” dedi.

 

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!