Mobil Onayla İnternet İşlemleri Kolaylaşıyor

featured

İnternette üyelik, işlem ve yazışma yapan kişilerin zaman zaman telefon numaralarını vermeleri ve onay işlemini gerçekleştirmeleri gerekiyor. Ancak internette güvenlik sorunlarının bulunması verilen numaraların kötü niyetli kişilerce kullanılmasına neden oluyor.

Online çalışan mobil sms onay sitesi insanların kendilerine ait numaraları vermeden internet üzerinde işlem yapmalarını sağlıyor. Böylelikle güvenlik sorunlarının önüne geçiyor.

Mobil Onay Hizmeti

Ülkenin en büyük mobil onay sitesi sayesinde cep telefonu bilgileri paylaşılmıyor. Kişiler için tanımlanan tek kullanımlık numaralar üyelik ve diğer işlemler için kullanıldıktan sonra pasif hale geliyor. Böylece aynı numaranın birden fazla hesap tarafından kullanılmasının önüne geçiliyor.

Mobil sms onay hizmeti kullanmak isteyen kişilerin platform belirleyerek belirlenen ücreti ödemeleri gerekiyor. Ücret ödeme aşamasından önce ise hesap açılması ve bu hesap üzerinden bakiye yüklemesinin yapılması gerekiyor.

Mobil Onay Platformları

Kullanıcıların üyelik işlemleri ve yazışmalarını kolaylaştıracak mobil onay hizmeti popüler platformlar için özel olarak sunuluyor. Bu nedenle platform seçilerek yükleme işleminin yapılması gerekiyor.

Tek seferlik sms numarasının satın alınabileceği platformları ise şunlar oluşturuyor;

 • Steam
 • Discord
 • Instagram
 • Viber
 • Yandex
 • Tinder
 • Facebook
 • Blizzard
 • Whatsapp
 • Ebay
 • Twitter

Bu platformlar için mobil numara satın alma işlemi yaş kısıtlaması olmaksızın tüm bireyler tarafından gerçekleştirilebiliyor. İşlemlerin gerçekleştirilebilmesi için üyelik ve ödeme yapılabilecek kredi veya banka kartlarına sahip olmak gerekiyor.

Mobil Onay Ödemeleri

Onay sağlayacak numaraların kullanılabilmesi için ödeme yapılması gerekiyor. Ödeme yapmayan kişilerin hizmetlerden yararlanması mümkün olmuyor. Mobil onay ödemeleri sitede açılmış olan hesaplar üzerinden yapılıyor. Çünkü sitede bakiye yükleme sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde bakiye yüklemesi yapılarak paketlerin hesaptaki bakiyeden karşılanması sağlanıyor.

Mobil onay ödemeleri yapmak için bakiye yüklemeleri ise mastercard, visa ve American Express kartları üzerinden yapılıyor. Ödemelerde güvenlik sistemlerinden yararlanılıyor. Bu nedenle ödeme sonrasında kart bilgilerinin çalınması veya kullanılması durumlarıyla karşılaşılmıyor.

Mobil Onay Avantajları

Web sitesinde sunulan mobil onay hizmetleri insanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bunun nedeni alınan numaraların kişiler için avantaj taşıması oluyor. Bu avantajların başında cep telefonu numaralarının güvenli yer alıyor.

Üyelik işlemleri için verilen numaralar üçüncü şahıslarla paylaşıldığı için kişilerin rahatsızlık yaşaması kaçınılmaz oluyor. Ancak bir kere kullanım için alınan numaralar sayesinde sapıklar tarafından rahatsız edilmenin önüne geçiliyor.

Cep telefon numaralarının başka kişiler tarafından paylaşılması dolandırıcılık sorunlarına da neden oluyor. Bu hizmet sayesinde numaranın beyan edilmesi engellendiğinden dolandırılma riski de ortadan kalkıyor.

Mobil Onay Üyelik İşlemleri

Türkiye’nin mobil onay konusunda öncü sitesinden numara almak isteyen kişilerin üyelik oluşturmaları gerekiyor. Bunun için Kayıt Ol bölümü kullanılıyor. Ad, soyad, parola ve email adresi bilgileri girilerek üyelik gerçekleştiriliyor. Üyelik tamamlandıktan sonra bakiye yüklemesi yapılarak platformlara özel sunulan mobil onay imkanından yararlanılmaya başlanıyor. Ayrıca hizmet sonrasında istenilen durumlarda destek alınabiliyor.

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!