Milli Takım Oyuncuları Unvanlarını Koruyor

featured

İsmail Temiz, Osman Çakmak’tan boşalan teknik direktörlük görevine getirilmişti.

Kulüp takımları kariyerinde Şampiyonlar Ligi başta olmak üzere lig ve kupa şampiyonlukları yaşayan Temiz, başarısını milli takıma da taşımayı hedeflediğini ifade etti.

İsmail Temiz, milli takıma katkı sunan herkese teşekkür etti. Temiz, Polonya’da bu ay düzenlenecek Uluslar Ligi öncesi aday kadroyu açıkladıklarını hatırlattı.

“2003’te yola çıktık, 2022’de dünya şampiyonu olduk. En son noktayı önceki teknik direktörümüz Osman Çakmak hocamız koydu. Misyonumuz huhubet ağır. Dünya şampiyonu bir takımı yerinde tutmak kolay değil. Daha çok çalışıp Avrupa ve dünya şampiyonu unvanlarımızı sürdürmek istiyoruz. Uluslar Ligi’nde Avrupa’nın güçlü takımlarıyla eşleştik. Polonya’dan şampiyon dönmek istiyoruz. Bir haftalık kamp programımız var. İnşallah şampiyonluk getireceğiz.”

“Deprem bölgesinden ampute futbola gelecekleri sporla sosyal hayata kazandırmak istiyoruz”

İsmail Temiz, depremde ampute olan vatandaşları spora kazandırmak için yoğun bir çaba harcayacaklarını dile getirdi. Temiz, depremde 1 milyona yakın kişinin engelli olduğunu aktardı.

“Asrın felaketini yaşadık. Bizim görevimiz federasyon olarak bu insanlara ulaşıp hangi branşta olursa olsun onları spora yönlendirmek. huhubet giriş Deprem bölgesinden ampute futbola gelecek olanları da sporla sosyal hayata kazandırmak istiyoruz. Ampute futbola kazandırdığımız insanları elit sporcu seviyesine çıkarmayı amaçlıyorum.”

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!