İbrahim Murat Gündüz “Milli gururumuz olan sporcularımızın her zaman en iyisini hak ettiğini düşünüyorum”

featured

Adanalı iş adamı İbrahim Murat Gündüz, “Şampiyonlar hava yolculuğu yapar, otobüsle seyahat etmezler” diyerek, kickboks milli takımının otobüs yerine uçakla Portekiz’e gitmesi için bir kampanya başlattı. Kendisine kardeşim dediği milli kickboksçu Ali Göktürk Benli’nin, Portekiz’de düzenlenecek olan Dünya Kickboks Şampiyonası’na katılmaya hazır olduğunu belirtti. Adanalı milli kickboks şampiyonu Ali Göktürk Benli, Dünya Kickboks Şampiyonası’na katılmak üzere İbrahim Murat Gündüz’ün ev sahipliğinde bir toplantıya katıldı ve bu toplantının ardından Portekiz’e gitmeden önce memleketi Adana’ya döndü.

Gündüz, Ali Göktürk Benli’yi Portekiz’de yapılacak Dünya Kickboks Şampiyonası’nda başarılar dileyerek motivasyonunu artırıyor ve yeteneklerini sergilemesine yardımcı oluyor. İbrahim Murat Gündüz önderliğindeki bu spor işbirliği projesi, sporcunun başarısını hedefleyen bir vizyona sahip. Gündüz, sporcuya yoğun antrenmanlar yaptırıyor ve teknik yeteneklerini geliştirmesi konusunda ona yol gösteriyor.

Adana’lı olan Gündüz, “Milli gururumuz olan sporcularımızın her zaman en iyisini hak ettiğini düşünüyorum,” diyor. Bazı insanlar ona baba, abi, dayı gibi yakınlık belirten isimlerle hitap ediyor. Kendisini tanıyanlar Gündüz’ün hem babacan ve hayırsever kişiliği hem de adaleti ile tanınan bir racon adamı olduğu söylüyorlar.

Gündüz’ün adı, geçmişte Adana’da çeşitli suç eylemleri ile anılmış olsada Gündüz bu iddiaları reddetmiyor.  Türkiye Kickboks Federasyonu Başkanı’na, “Şampiyon sporcularımızı uçakla Portekiz’e götürün, milli sporcularımıza hak ettiği değeri verin” dedikten sonra federasyon, sporcuları Portekiz’e otobüs ile götürme kararından vazgeçmiş ve sporcuları uçakla götürmeye karar vermiştir.

Gündüz’ün sporculara olan desteği sadece maddi değil, manevi de Kendi ifadesiyle, “Milli gururumuz olan sporcularımızın her zaman en iyisini hak ettiğini düşünüyorum. Türk milli kickboks takımına hak ettiği değeri hep birlikte verelim, sporcularımız ringlerde terlerini, kanlarını ve gözyaşlarını dökerek ülkemizin adını en yükseklere çıkarıyorlar. Sporcularımızın en büyük motivasyonu saygı ve destek, biz de onları motive etmek zorundayız” diyor.

https://www.muratgunduzofficial.com/post/i̇brahim-murat-gündüz-daha-önce-ifade-etmişti-ki-ali-göktürk-benli-türkiye-nin-en-iyisi

 

https://ibrahimmuratgunduzinformation.medium.com/i%CC%87brahim-murat-g%C3%BCnd%C3%BCz%C3%BCn-eski-mavi%C5%9Fler-%C3%A7etesi-lideri-oldu%C4%9Fu-13a7e74db3ff

 

https://ibrahimmuratgunduzinformation.medium.com/i%CC%87brahim-murat-g%C3%BCnd%C3%BCz%C3%BCn-bir-%C3%A7ok-su%C3%A7-eylemine-kar%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1%C4%9F%C4%B1na-dair-yap%C4%B1lan-haberler-hala-g%C3%BCndemde-4d3786cb1e19

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!