Geleceğin Güzellik Teknolojisini FOREO ile Yakalamanın Tam Zamanı!

featured

Teknolojinin gelişmesiyle her geçen gün güzellik ve bakım trendlerine yenilerinin eklendiğine tanık oluyoruz. Genç ve dinamik görünme arzusu ile bir araya gelen teknolojik yenilikler, bakım rutinini farklı seviyelere taşımaya yardımcı oluyor. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO da teknolojiye yön veren cihazlarıyla bu dönüşüme liderlik ederek güzellik ve bakım trendlerini şekillendirmeyi başarıyor.

 

Asırlardır dünyanın her yerinde güzellik konusu pek çok alanın ana odağı olmayı başardı. Daha güzel ve daha genç görünebilmek için her bir coğrafya kendine has yöntemler geliştirdi. Kimi doğadan aldığı ilhamı ciltle buluştururken kimi cerrahi müdahalelerle güzellik ve gençliği korumayı tercih etti. Ancak şu bir gerçek ki teknoloji pek çok kişinin tüketici alışkanlıklarını dönüştürerek güzellik ve bakım sektörünün de içerisine girmeyi başardı. Cerrahi müdahaleye ihtiyaç duymadan cildi gergin ve parlak tutmaksa pek çok kişinin isteği olmaya başladı. Tam da bu noktada İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, devrim niteliğindeki teknoloji cihazlarıyla güzellik ve bakım trendlerini dönüştürerek, sektörde öncü konuma ulaştı. FOREO’nun hem LUNA hem UFO hem de BEAR serilerinde var olan patentli teknolojisi T-Sonic™ titreşimleri, sektörde fark yaratan teknolojilerden biri konumunda. Bu sayede titreşimler cildin katmanlarından geçiyor ve kan akışı uyarılıyor. BEAR serisinde ve LUNA 3 Plus cihazında yer alan microcurrent (mikro akım) teknolojisi de güzellik trendlerine yön veren bir diğer özellik. Gelişmiş mikro akımlar yüz kaslarını şekillendirmek, cildi sıkılaştırmak ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmek için vücudun hücresel seviyedeki elektrik akımını taklit ediyor. FOREO’nun bir diğer patentli teknolojisi de BEAR serisinde yer alan Anti-Shock System™’i. Bu teknoloji sayesinde cildin elektriğe karşı direncine göre cihazın mikro akım yoğunluğu otomatik olarak ayarlanabiliyor. FOREO UFO 2 ve UFO mini 2 cihazlarında kullanılan full-spektrum LED Işık Terapisi de sektörün öncü teknolojileri arasında yer alıyor. LED ışık teknolojisinde her birinin kanıtlanan bilimsel etkisiyle 8 farklı dalga boyuyla yüz bakım rutini tamamlanıyor.

 

Piyasaya sunduğu akıllı ürünlerle profesyonel bakımı evlere taşıyan FOREO, avuç içerisine sığan cihazlarıyla eksiksiz bir bakım uyguluyor. Güzellik ve bakım rutinini 3 farklı cihaz serisiyle birlikte tamamlayan FOREO, ilk olarak LUNA serisinin yüz temizleme ve sıkılaştırma cihazlarıyla cilt gözeneklerindeki kir, yağ ve kalıntıların atılmasına yardımcı oluyor. Daha sonra dünyanın en etkili ve güvenilir yüz sıkılaştırma cihazı BEAR ile microcurrent teknolojisi yardımıyla cilde sıkılaştırıcı bir masaj uyguluyor. Son olarak da 2 dakikada süper etkili yüz terapisi UFO 2, kriyoterapi, termoterapi ve LED ışık teknolojisi gibi özelliklerle cilde profesyonel bir terapi uyguluyor.

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!