Esra Erol Programında Gülizar Hanım ile Kemal Bey Arasındaki Gerilim

featured

Esra Erol, Kayıp Eşin Peşinde Olan Kemal Bey’i Programına Ağırladı

Kemal Bey Karısının Terkettiğini Düşünüyor

Esra Erol’un programında kayıp eşini arayan Kemal Bey, karısının nereye gittiğini bilmediğini ve başka biriyle olabileceğini söyledi. Bu durumu hatırlatan Esra Erol, Gülizar Hanım’ı stüdyoya çağırdı.

Gülizar Hanım ve Kemal Bey Arasındaki Tartışma

Gülizar Hanım stüdyoya girerek “Yüzleşmeye geldim, buyursun” dedi. Bunun üzerine Kemal Bey, çocuklarını stüdyoya getirip getirmediğini sordu. Gülizar Hanım ise çocukların ona ait olmadığını belirtti. Esra Erol, çiftin çocuklarından ikisini Kemal Bey’in yanına aldığını ve çocukların devlet korumasında olduğunu açıkladı.

Gülizar Hanım ve Kemal Bey’in Evlilik Sorunları

Gülizar Hanım, 3 yıllık evliliklerinin zaten kopma noktasına geldiğini ifade etti ve boşanmak istediğini söyledi. Bu açıklamadan sonra Kemal Bey sinir krizi geçirip bağırmaya başladı. Esra Erol, Kemal Bey’i sakinleştirdi ve detayları öğrenmek için konuşmalarına devam etti.

Kemal Bey’in Gülizar Hanım’a Duyduğu Güvensizlik

Kemal Bey, Gülizar Hanım’a güvenmediğini ancak çocukları istediğini belirtti. “Susma hakkını kullan, senden soğudum” diyen Kemal Bey, karısının TikTok kullandığını belirtti. Bu sırada Kemal Bey’e sarılmaya çalışan eşi soğuk davranınca stüdyoda kovalamacalar yaşandı.

Esra Erol, Kemal Bey’i Tıkır Tıkır Çalışan Taklidiyle Eleştirdi

Esra Erol, Kemal Bey’in Gülizar Hanım’ı hala sevdiğini ve barışmak istediğini düşündüğünü ifade etti. Gülizar Hanım ise bunun üzerine sinirlendi ve “Beni sinir ediyor!” diyerek tepki gösterdi. Esra Erol, bu sözlerin ardından Kemal Bey’i tik tak taklidi yaparak eleştirdi ve stüdyodakileri gülümsetti.

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!