En İyi Türk Bitcoin Borsası

 

En iyi Türk bitcoin borsası arasında çok başarılı ve birçok kullanıcının kullandığı bitcoin borsası bulunmaktadır. En iyi bitcoin borsalarının kriterleri arasında düşük işlem ücretleri, kişisel verilerin güvenli bir şekilde borsa alt yapısında korunma, hızlı online işlem yapma ve sorunsuz müşteri desteği yer almaktadır. Küreselleşen kripto paralar Türk borsalarını da hareketlendirmiştir. Bitcoin işlemleri yapan Türk bitcoin borsalarından bazıları şunlardır.

Paribu

En iyi Türk bitcoin borsası arasında ilk sıralarda yer alan Paribu, Türkiye’de 2017’de kurulan yüksek hacimli bir kripto borsasıdır. En çok kullanılan borsalar arasında yer alan Paribu 84 adet kripto para üzerinden alım satım işlemi yapma imkanı sağlamaktadır. Paribu,2020 yılında 600 bin kullanıcısı ve  12 milyon TL sermayesiyle  Türkiye’nin lider kripto para borsası haline gelmiştir.2021 yılının Mart ayında 1,5 milyar dolarlık günlük işlem hacmiyle rekor kırarak, Türkiye’nin birinci Dünya’nın ise  üçüncü kripto borsası olmuştur.

Paribu’nun tüm bu başarı grafikleri Paribu’nun üye sayısında artış göstermesini sağlayarak üye sayısının 5 milyona çıkarmıştır.  Paribu 2021 yılının Nisan ayında müthiş atılım göstererek 2,5 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaşmıştır. Paribu Galatasaray Fan Token’ı listesine alarak Türkiye’de fan token listeleyen ilk Türk kripto para borsası konumuna gelmiştir. Paribu’nun kısa sürede bu başarıları yakalamasında en önemli etken Paribu bitcoin borsasının  kullanışlı bir arayüze sahip olmasıdır. Ayrıca Paribu kripto borsasında   7/24 canlı yardım imkanıyla kullanıcıların her türlü sorunlarının çözülmesi, iki faktörlü kimlik doğrulama, çekim limitinin 10 TL olması ve yatırım açısından herhangi bir limitinin olmaması  gibi kolaylıklardan dolayı kısa sürede kullanıcı sayısını arttırmıştır.

Cointral

En iyi Türk bitcoin borsası denildiğinde akla ilk borsalardan olan Cointral düşük komisyon oranı,200’den fazla kripto para ve uluslararası marketlere erişim imkanıyla en iyi Türk borsalarının başında gelir. Nakit ve banka hesabından kripto işlemleri yapılabilen Cointral kripto borsasında kredi kartıyla da bitcoin alım satım işlemleri yapılır. Dünya’nın en önde gelen para birimlerinin ve en çok işlem yapan kripto paralarının alım ve satım işlemleri yüksek hacimlerde Cointral kripto borsasında yapılma olanağı bulunmaktadır. Türk borsaları içinde en hızlı işlem yapan kripto borsası Cointral’de takas işlemleri de yapılabilmektedir. Cointral bitcoin borsası,OTC işlemler için emir tahtası ile uğraşmadan güvenilir şekilde ticaret yapabilme imkanını da kolaylıkla müşterilerine sunmaktadır.

Btcturk

En iyi Türk bitcoin borsası denilince son zamanların en iyi atılım yapan bitcoin borsalarından biri olan Btcturk kripto borsası gelmektedir. BtcTurk,1 Temmuz 2013 tarihinde kurulan Türkiye’nin ilk, dünyanın 4. Bitcoin ve kriptopara alım satım işlemlerinin yapıldığı Türk kripto borsasıdır. Btcturk bitcoin borsası kurulduğu günden bugüne kullanıcılarına en güvenilir hizmeti sunmayı vizyon edinerek gittikçe daha popüler hale gelmiştir.

Türkiye’de yapılan yatırım ve anlaşmalar ile kullanıcılara 7/24 Türk lirası ile kriptopara alım satımı işlemi sunan Btcturk ,7/24 canlı destek veren uzman ekibiyle  Türkiye’nin ilk ve en güvenilir kriptopara alım satım platformudur. Btcturk, Türkiye’nin ilk kripto para borsası olarak 2020’de Kadın ve Erkek Futbol Milli takımlarımıza ana sponsor olarak dünyada bir ilke imza atmıştır.

Bitci.com

En iyi Türk bitcoin borsası arasında yer alan bitci.com Türkiye’de kendi blockzincir ağını kullanan ilk kripto parası olan Bitcicoin, Bitcipay ödeme sistemleri üzerinden de kullanılabilen Türk kripto borsasıdır. Kullanıcıların bilgilerini güvenilir bir şekilde muhafaza eden Bitci.com kripto borsası farklı para birimleri işlemlerini ve kripto alım satım işlemlerini en hızlı yapan kripto borsasıdır.Kendi blokzincir ağını Bitcicoin adıyla kuran Bitci.com kripto alım ve satım işlemlerini kullanıcıların Bitcipay üzerinden kolaylıkla yapmasını sağlar.

Kaynak: https://www.zovovo.com/bitcoin-siteleri/

 

 

 

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. 

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!