Diyarbakır Bilgi Evindeki başarılı öğrenciler ödüllendirildi

featured

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Bilgi Evinde öğrenim gören öğrencilerin İngilizce, fen bilimleri ve matematik derslerinde işledikleri konularda başarılarını ortaya çıkarmak için ödüllü bilgi yarışması düzenledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, Bilgi Evi öğrencilerine yönelik bilgi yarışması düzenledi. Birçok öğrencinin katılım gösterdiği bilgi yarışmasında çocuklara, İngilizce, fen bilimleri ve matematik dersleri ile ilgili sorular yöneltildi. Öğrencilerin işledikleri ders konularındaki başarılarını ortaya çıkarmak amacıyla yapılan bilgi yarışması korona virüs salgını nedeniyle online sistemle gerçekleşti.

Bilgi yarışması sonucunda online sistem üzerinden derslere en çok katılım gösteren ve yapılan sınavda dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler armağan edildi. Öğrenciler, 13.00-16.00 saatleri arasında yasal olarak sokağa çıkma saatlerinde Bilgi Evine gelerek hediyelerini eğitmenlerin elinden aldı.

Öğrenciler, yarışmayla bilgilerini ölçme fırsatı bulduklarını belirterek aldıkları çeşitli armağanlardan ve desteklerinden dolayı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!