Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya’da Şehir Hastanesi ve Bağlantı Yolları Açılışında Konuştu

featured

Erdoğan’ın Hedefi: Sağlık Alanında Atılımların Sembolü Şehir Hastaneleri

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Şehir Hastanesi ve Bağlantı Yolları Açılış Töreni’nde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin sağlık alanındaki atılımların sembolü olarak gördüğü şehir hastanelerinden birinin daha hizmete açıldığını belirtti.

1500 Yatak Kapasitesiyle Antalya’ya Önemli Katkı

En ileri tıp teknolojileriyle donatılan Antalya Şehir Hastanesi’nin 1500 yatak kapasitesiyle, turizm ve üretimde önemli bir yere sahip olan kente büyük bir katkı sağlayacağını vurguladı.

Açılışla Birlikte 5 Kilometrelik Bağlantı Yolu Hizmete Girdi

Açılışı yapılan 5 kilometre uzunluğundaki bağlantı yoluyla, Antalya Şehir Hastanesi’ne ulaşımın en rahat şekilde sağlanacağını ifade etti. Erdoğan, hastane ile bağlantı yolunun ülke ve şehir için hayırlı olmasını diledi.

Şehir Hastaneleri: Yeni ve Türkiye’ye Mahsus Bir Hizmet

Erdoğan, şehir hastanelerinin Türkiye’ye özgü ve yeni bir sağlık hizmeti olduğunu belirterek, olası aksaklıkların farkında olduklarını ve en kısa sürede giderileceğini söyledi. Personellere kolaylıklar dileyen Erdoğan, şehir hastanelerini milletin hizmetine sunmaya devam edeceklerini vurguladı.

Yerel Seçimlerde Mesajlar

Erdoğan, yerel seçimlere dair de konuşarak, “Antalya’da 31 Mart’ta ‘Durmak yok, artık yeter.’ diyecek ve yeni bir adım atacak. ‘Herkesin başkanı’ ifadesinin kusurlu ve yalan olduğunu belirterek, Türkiye’nin yatırımlarını 21 yılda nasıl gerçekleştirdiğini hatırlattı.

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!