Bir İşletmeci İçin Windows (PRO)

Günlük hayatta kullandığımız bilgisayarlar hayatımızın her yönünü karşımıza getiren mercilerdir.

featured

Günlük hayatta kullandığımız bilgisayarlar hayatımızın her yönünü karşımıza getiren mercilerdir. Kimi zaman sosyal medyada daha aktif bir yaşam tarzı, kimi zaman öğretici bir metin, kimi zaman sadece eğlenceli vakit geçirmek amacıyla kurulmuş bir oyun düzeneğidir bilgisayarlar. Bunların yanı sıra ciddi işletmeleri ve yazılımları olan kişi ve kurumlar her kesimle aynı bilgisayar işletmeciliğini kullanamaz.

Daha gelişmiş seçenekler ihtiyacı olan bu sistemlerde, kişi ve kurumlar için en doğru tercih Pro sürümüdür. Win 10 Oem Key, bilgisayar içerisindeki birçok özelliğin çalışmasını destekliyor. Bilgisayar yenileyen kişi ve kurumlar için Pro sürümünün katkıları oldukça gelişmiş ve fazladır. Lisans Budur firması, farklı özellikleriyle birçok lisans anahtarını kullanıcılarına orijinal bir biçimde ulaştırır.

Microsoft 10 Pro Özellikleri

Microsoft’un sunucu sanallaştırma sistemi bu sürümdedir. Bununla beraber büyük firmaların kullanmış olduğu güncelleme sistemi de bu sürümde mevcuttur. Bu mevcudiyet ile beraber sistem bilgisayara ek güvenlik sistemi de katar. Bu, ek ve çok katmanlı güvenlik sistemi cihazı, cihaz kimliğini, uygulamaları uygulama bilgilerini ekstrem korur.

Win 10 lisans fiyatı, oldukça ideal biçimlerde kullanıcılara sunulmuştur. Hiçbir işletim sistemi ya da kuruluşlar için güvenlik önemsenmeyecek bir durum değildir. Bu sebeple bu sürüm, oldukça faydalı bir sürümdür. Bu sürümü, bir işletmecinin kullanması işletmeci adına önemlidir. Fakat bu sürümü sadece işletmecilerin kullanabileceği anlamına gelmez. Bunu kendine has bilgisayar ortamında farklı işlemler yapan ve kendi bilgisayar güvenliğinin olduğundan daha iyi olmasını isteyen kişiler de kullanabilirler. Lisans Budur tarafından kullanıcılara üst düzey olanaklarla sunulurlar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!