Altındağ Belediyesi Cemre Parkı’nı yeniledi

featured

Altındağ Belediyesi, vatandaşların talepleri doğrultusunda Güneşevler Mahallesi’nde bulunan Cemre Parkı’nı yeniledi.

Güneşevler Mahallesi’nde bulunan Cemre Parkı yeni bir görünüme kavuştu. Parktaki spor aletleri, koşu yolları ve çocuk oyun

alanları yenilendi. Kamelyalar ve banklar ise bakım ve onarımdan geçirilerek, her yaştan mahalle sakininin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak bir park haline getirildi.

Altındağ’ın her geçen gün daha fazla yeşil alana kavuştuğunu söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, “Altındağlı hemşehrilerimizin aileleriyle birlikte sosyalleşebileceği alanlar oluşturmaya büyük önem veriyoruz. Tüm mahallelerimizde belirlediğimiz alanlara içerisinde spor alanları, kamelyaları ve bankları bulunan yemyeşil parklar yapıyoruz. Var olan parklarımızı ise tüm mahalle sakinlerini sevgiyle kucaklayacak hale getiriyoruz. Çocuklarımız için oyun alanlarının da olduğu parklar, spor alanlarıyla da hemşehrilerimizi sağlıklı bir yaşama teşvik ediyor. Yepyeni görünümüyle Cemre Parkımız herkese, tüm Altındağlı kardeşlerimize hayırlı olsun” dedi.

Balcı, çocukların parklarda geçirdiği verimli saatlerin kendilerini çok mutlu ettiğini aktararak, “Özellikle de çocuklarımızın parklarda geçirdiği verimli saatler bizi çok mutlu ediyor. Parkların Altındağlı çocukların neşesiyle dolması en büyük temennimiz. Çünkü biz en çok onların geleceği ve mutluluğu için çalışıyoruz” diye konuştu.

Giriş Yap

Söz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!